Як українці фестивалили в Салоніках

Четвер, 01 червня 2017 08:25 Автор  Ольга Мельник
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 26 по 28 травня 2017 року у м.Салоніки проходив П’ятий фестиваль багатомовних культур «Салоніки – багатомовне місто 2017». Українці в Греції скористалися цією нагодою, щоб познайомити греків ближче з Україною.

Головна мета свята – розкрити різноманітність і культурне багатство народів, які живуть в Греції, зокрема в Салоніках, - розповіла подробиці "Стожарам" Ukranorama.

На запрошення Мерії м.Салоніки, члени Громадської організації «Українська Громада Північної Греції «ДЖЕРЕЛО» яскраво презентували народні традиції в рамках Фестивалю. На території мерії міста, де проходив Фестиваль, було розміщено український стенд, прикрашений в традиційному українському стилі, на якому представлялися, зокрема, різносторонні друковані матеріли (історична, релігійна, дитяча література, художні твори, презентаційні видання), а також художні вироби в національному стилі однієї з народних майстринь Громади – Svetlana Tomareva.

Гості Фестивалю мали змогу взяти участь у багатомовних культурних семінарах, дружніх бесідах, цікавих програмах. Громада розкрила іноземним гостям яскраві традиції нашого народу. Зокрема, 27 травня на великій сцені Фестивалю було представлено модний показ вишиванок, а також танці й співи веснянок, гаївок у виконанні дорослих та дітей. Окрема подяка Oleksandra Tsiupek та Irina Fesenko за їх натхненну працю з організації заходу!

Poliglosia3 4d3503e40c

Poliglosia4 348dea8d93

Poliglosia1 2d540ac002

Poliglosia2 261b36eb04

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається