Україну обрано до складу Економічної і Соціальної Ради ООН (ЕКОСОР)

П'ятниця, 15 червня 2018 12:04 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла до його складу Україну. Новий статус діятиме з 2019 по 2021 рік.

Про це на своїй сторінці в Twitter пише українське представництво в ООН. Рішення прийняти Україну підтримали 176 країн в ЕКОСОР.

0 01

 

«Членство в ЕКОСОР сприятиме реалізації в Україні найкращих світових практик у сфері соціально-економічних реформ. Плануємо також більш активно використовувати потенціал ООН для вирішення нагальних гуманітарних проблем», - заявив Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко після процедури обрання.

ЕКОСОР – один із шести ключових органів ООН, який відповідає за координацію діяльності ООН та її спеціалізованих установ в економічній та соціальній сферах. До її складу входять 54 держави-члени ООН.

У 2019 р. ЕКОСОР зосереджуватиме свою увагу на розбудові рівноправного та інклюзивного суспільства, зокрема забезпеченні гендерної рівності, посиленні соціального захисту людей з особливими потребами, поліпшенні гуманітарної ситуації в зонах конфліктів, підтримці малого та середнього підприємництва, боротьбі зі зміною клімату.

Востаннє Україна обиралася до складу ЕКОСОР на період 2010-2012 рр.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається