Стартує стажування талановитої молоді України та діаспори у ВРУ

Неділя, 24 вересня 2017 13:13 Автор  Михайло Українець
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

29 вересня об 11.00 відбудеться прес-конференція на тему: «Стартує стажування талановитої молоді  України та діаспори у ВРУ, органах виконавчої влади та центральних ЗМІ з 14 по 22 листопада 2017 року. Умови та як взяти участь» (Зала 1).

Ініціатор: Світовий конгрес українських молодіжних організацій.

Організатори: Міністерство молоді та спорту України; Міністерство інформаційної політики України;  МФДО «Співпраця: Україна-діаспора»; ГС «Промінь Україна».

Учасники: Олександр Ярема - заступник міністра молоді та спорту України; Артем Біденко - державний секретар Міністерства інформаційної політики України; Мирослав Гочак - президент СКУМО  (скайпом); Дмитро Лубінець - народний депутат України, голова МФО «Співпраця: Україна-діаспора»; Ганна Крисюк - радник президента СКУМО, координатор міжнародних проектів і проекту стажування молоді у ВР, органах виконавчої влади та ЗМІ України. 

Довідково. Проект має на меті налагодження тісного інформаційно-комунікаційного зв'язку української молоді діаспори з громадським та суспільно-політичним життям України шляхом проведення стажування  молоді діаспори з громадським та суспільно-політичним життям України шляхом проведення стажування молодих осіб в українському парламенті, органах виконавчої влади та центральних засобах масової інформації.

 

 

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається