«Випив? За кермо не сідай!» - Українцям підвищили штрафи за водіння на підпитку

Понеділок, 16 грудня 2013 10:16 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Як стало відомо, що в Україні, з 14 грудня 2013 року набирає чинності законопроект, який за водіння транспортним засобом у нетверезому стані значно збільшує штрафи.

Так, згідно з нововведеннями, за водіння транспорту в стані алкогольного сп'яніння для водіїв передбачений штраф, сума якого складе від 3400 до 5950 гривень. Проте може бути і так, що за подібне правопорушення позбавлять водійського посвідчення на період від одного до двох років.

Крім того, за водіння транспортним засобом у нетверезому стані можливий адміністративний арешт терміном від 7 до 10 діб.

Варто зазначити, що у випадку, якщо водій транспортного засобу порушує правила дорожнього руху подібним чином двічі в рік, то відповідно до чинного в Україні законодавства його позбавлять водійських прав на термін від двох до трьох років з оплачуваним вилученням засобу чи без такого.

А в разі, якщо громадянин чи громадянка порушують ПДР подібним чином в третій раз протягом 365 днів, то його можуть позбавити права керувати транспортним засобом на 10 років, а сам автомобіль можуть вилучити.

Додамо, що Україна серед країн в Європі займає лідируючі позиції за показниками смертності і травматизму на автошляхах.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається