32 міжнародних представника спостерігатимуть за повторними виборами в Україні

Четвер, 28 листопада 2013 11:24 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

перевибори в Україні10 листопада в Україну прибули члени керівної групи місії спостереження за повторними виборами народних депутатів у 5 округах, які відбудуться 15 грудня.

20 листопада - ще сім, які вже приступили до спостереження за ходом виборів в округах. У день виборів прибудуть ще 22 короткострокових спостерігача. Про це зазначила заступник голови місії ENEMO в Україні Майя Мілікіч на прес-конференції в Києві, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Глава місії Динара Ошурахунова нагадала, що ENEMO здійснює спостереження за виборами в Україні з 2004 року.

«ENEMO вважає, що повторні вибори народних депутатів у п'яти округах є важливим кроком для подальшого розвитку України», - зазначила вона й підкреслила, що за підсумками своєї роботи місія дасть оцінку відповідності виборів міжнародним стандартам.

“Якщо буде необхідність подовжити термін роботи місії, оскільки процес підрахунку голосів може займати певний час, то місія продовжить свою роботу ще після 23 грудня. В остаточному звіті буде повністю відображено те, що ми спостерігали під час виборів”, - наголосив координатор довгострокових спостерігачів місії ENEMO Ельмір Цаміч.

Довідково. ЕNЕМО - це міжнародна мережа, до складу якої входять представники з 17 країн Східної та Центральної Європи, а також Центральної Азії. Діяльність місії фінансує Національний демократичний інститут міжнародних відносин (США).

Повторні вибори в український парламент в п'яти округах відбудуться 15 грудня. Термін висунення кандидатів завершився 4 листопада, подача документів для їх реєстрації - 14 листопада. 

За інформацією Центральної виборчої комісії, 26 листопада зареєстровано 35 офіційних спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій.

Серед них 10 спостерігачів від Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO), від Національного демократичного інституту міжнародних відносин - 3 спостерігачів, від Світового конгресу Українців - 7 спостерігачів, від Канади та Данії по 6 та 1 спостерігач від Німеччини.

Ще раніше було зареєстровано 16 міжнародних спостерігачів, один від Німеччини та 15 від міжнародної організації зі спостереження за виборами CIS-EMO.

ГОЛОВА ЦВК, ПОСОЛ КАНАДИ В УКРАЇНІ ТА ГРУПА ІНОЗЕМНИХ ЕКСПЕРТІВ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ПОДАЛЬШОЇ СПІВПРАЦІ

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається