Українці усвідомлюють значення для України асоціацію з Євросоюзом. Штефан Фюле

Четвер, 28 листопада 2013 09:51 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле сказав, виступаючи на конференції громадянського суспільства у Вільнюсі, що "ЄС готовий відновити підготовку до підписання Угоди про асоціацію, як тільки Україна буде готова до цього. Це має робитися для блага громадян, які показали і довели в останні дні, що вони дуже добре розуміють і усвідомлюють історичне значення європейської асоціації".

"Угода про асоціацію принесла б Україні нові можливості і приплив інвестицій", - підкреслив він.

У свою чергу президент Литви Даля Грібаускайте закликала східних партнерів ЄС не зупинятися і продовжувати проведення реформ в країні.

"Я закликаю наших партнерів продовжувати реформи. Якщо уряд діє безвідповідально - потрібно впливати на уряд", - сказала президент Литви.

Нагадаємо, Сьогодні у Вільнюсі відкрився саміт "Східного партнерства" - найбільший захід за час головування Литви в Раді Євросоюзу. У його рамках будуть парафовані угоди про асоціацію Молдови та Грузії з ЄС. Литва, як головуюча країна, висловила сподівання, що Україна, яка за тиждень до саміту призупинила підготовку до підписання асоціації з ЄС, змінить свою думку.

Українці сьогодні у Вільнюсі підпишуть Угоду про асоціацію з ЄС

Також, у Вільнюсі українські активісти мають намір сьогодні підписати Угоду про асоціацію з ЄС, пише «Радіо Свобода».

Церемонія підписання відбудеться о 14:00 на конференції громадянського суспільства. Планується, що сторони візьмуть на себе зобов’язання щодо імплементації Угоди з моменту її підписання в частині, яка стосується компетенції громадянського суспільства відповідно до тексту документа парафованого Україною та Євросоюзом.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається