Спілка українців у Португалії звернулася до численних асоціацій кіно в Португалії з проханням підтримати вимогу звільнення Олега Сенцова і інших політичних в’язнів в Московії

Середа, 15 серпня 2018 06:58 Автор  Олег Максименко
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Олег Сенцов Олег Сенцов Фото з інтернету

Спілка українців у Португалії звернулася до численних асоціацій кіно в Португалії з проханням підтримати вимогу звільнення Олега Сенцова і інших політичних в’язнів в Московії.

Друзі!

Ми віримо, що мистецтво кіно допомогло змінити Світ на більш відкритий, гуманний і мирний. Кіно зв’язало континенти, відкривши абсолютно новий діалог між культурами незважаючи на мовні та політичні бар’єри. І ми віримо, що люди, які творять кіно і далі роблять свою роботу для зміну Світу на Світ без насильства, теранії та воєнних конфліктів.

Одним з доказів цього, є боротьба українського режисера Олега Сенцова, який за фальшивими звинуваченнями отримав від російського “правосуддя» 20 років ув’язнення суворого режиму. Це повільне і жорстоке вмирання. Особливо, для творчої людин, - повідомляє інформаційний портал української діаспори "Стожари" з посиланням на офіційний сайт Спілки українців у Португалії.

Засудження Сенцова, це безпосередня помста диктатора Путіна за документальні факти які показав Олег щодо вводу російських регулярних військ на територію Криму з подальшою незаконною анексією суверенної української території.

Це помста вільній людині за правду.

На даний момент Олег Сеніов перебуває у в'язниці "Білий Ведмідь" що в Лабутнянзі, Тюменська область.

Ні до суду, ні після сфабрикованого судилища Олег Сенцов не визнав інкрімінованованих йому звинувачень. Не попросив амністії.

14 травня 2018 року, Олег Сенцов проголосив безстрокове голодування. Не за себе, а за інших, 70 політичних українських в’язнів, що були викрадені з української території російськими спецслужбами, чи заарештованими у самій Росії. Ті, хто знають Олега, знають, що він не відступає від своїх рішень.

Зараз Олег Сенцов перебуває в індивідуальній камері, його адвокат не відкидає ймовірності щодо проведення примусової психіатричної експертизи для свого підсопічного, а це є актом тортури, у формі примусового харчування (ці вчинки є забороненими Кримінальним Кодексом Російської Федерації).

Відомі українські, російські та світові актори режисери, люди мистецтва вже неоднорозаво зверталися до президента Росії з проханням звільнити Сенцова. Та видно, що ми маємо справу зі злом, яке можна побороти тільки об’єднавши всі зусилля людей бачать Світ вільним від агресії і тиранії.

Тож, багаточисельна українська громада в Португалії звертається і до Вас, друзі!

Подайте свій голос у справі визволення Олега Сенцова та інших політичних в’язнів у Росії. Зверніться спільним листом від кіномитців Португалії до президента Путіна з вимогою звільнення Олега.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається