Україна запустила першу крилату ракету!

Середа, 31 січня 2018 12:55 Автор  Олег Максименко
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Запуск нової української крилатої ракети Запуск нової української крилатої ракети

30 січня 2018 року відбулися перші льотні випробування нової української крилатої ракети наземного базування, яка здатна точно уражати наземні та морські цілі.  Ці випробування пройшли успішно.

Це повністю українська розробка конструкторів державного підприємства «ДержККБ «Луч» у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами ОПК України, - повідомили подробиці у прес-службі Ради національної безпеки та оборони України (РНБОУ).

За словами Секретаря РНБОУ Олександра, під час випробувань, які відбулись успішно, перевірялися льотні характеристики та робота систем ракети.

О. Турчинов також повідомив, дальність дії крилатих ракет та їх бойове спорядження не суперечать підписаним Україною міжнародним угодам для такого виду зброї.

«Для України це дуже важлива подія, тому що після тотального роззброєння української армії відповідно до Будапештського Меморандуму, на озброєнні Збройних Сил України не залишилося жодної крилатої ракети», - зазначив О. Турчинов.

«Сьогоднішніми випробуваннями ми відкрили новий етап ракетної програми, відповідно до якого наші Збройні Сили повинні отримати потужні високоефективні крилаті ракети, здатні на великій відстані точно вражати ворожі цілі», - наголосив Секретар РНБО України, підсумувавши, що ракетні комплекси такого класу «є важливим фактором стримування агресора».

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається