В окупованому Криму видали книгу з москалями в образі фашистів!

Середа, 24 травня 2017 05:48 Автор  Олег Максименко
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Помилка по Фрейду. В окупованому Криму видали книгу  під назвою "Симферополь. Что ни говори, а правда нужна!".

В книзі нацистську символіку замінили прапорами Росії, а слово "фашист" на "москаль".

Видання тиражем 1000 примірників видали на кошти міської адміністрації.  

Видавництво проводить перевірку з метою встановити, на якому етапі було допущено помилку із заміною свастики на російський прапор.

Кримський громадський діяч Олександр Таліпов опублікував на своїй сторінці у Facebook фотографії з виданої у Сімферополі книги під назвою "Что ни говори, а правда нужна!", в якій ідеться про життя міста під час Великої Вітчизняної війни (ВВВ). На ілюстраціях у книзі нацистська символіка виявилася замінена на російський прапор.

"Мені стало відомо, що на замовлення адміністрації міста Сімферополя, на бюджетні кошти, тиражем понад 1000 екземплярів видано книгу "Симферополь. Что ни говори, а правда нужна!". На сторінках цієї книги зображені радянські агітаційні плакати часів ВВВ. На одному з них свідомо перекручено зображення з метою наруги над історією і великою перемогою у Другій світовій війні! Зокрема на малюнку у фашистського офіцера СС замість емблеми німецьких військ і свастики на рукаві зображено російський прапор. Замість слова "фашист" написано москаль", – написав Таліпов.


Активіст повідомив, що цей пост варто розцінювати як офіційну заяву про злочин до "управління Федеральної служби безпеки" анексованих Криму і Севастополя "за фактами екстремізму і фальсифікації історії".

"Однозначно впевнений тут у роботі українських провокаторів, де вони перебувають і ким є (редакторами, верстальниками чи чиновниками), нехай розбираються компетентні органи!" – написав Таліпов.

"Новая газета" пише, що видавець книги Олександр Шилко вже підтвердив факт публікації цього видання на замовлення адміністрації Сімферополя. Він зазначив, що наразі видавництвом ведеться перевірка з метою встановити, на якому етапі могла бути допущена ця "технічна помилка".

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається