Вітаємо з Днем українського добровольця!

Вівторок, 14 березня 2017 08:09 Автор  Олег Максименко
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

14 березня 2017 року Україна вперше відзначає День українського добровольця.

Це свято було встановлено 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Першим українських воїнів, що за власним покликанням прийшли боронити українську землю привіта Прес-центр штабу АТО:

"З Днем українського добровольця, бойові побратими!

День українського добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, котрі свідомо, за покликом серця в скрутний для своєї держави час стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності.
З перших днів збройного опору загарбникам, пліч-о-пліч з силовими структурами держави стояли добровольчі батальйони і ворога було зупинено.
Сьогодні більшість добровольців вже в одностроях українського війська продовжують боронити рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою та героїчними вчинками вони вкотре доводять, що не можливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.
У цей день ми бажаємо вам здоров’я, життєвого благополуччя, витримки у складних ситуаціях, мудрих рішень та нових звершень.
Перемога буде за нами.
Слава Україні!"

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається