Microsoft надала 90% знижку на програмне забезпечення комп'ютерів українських шкіл

П'ятниця, 23 грудня 2016 08:33 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Корпорація "Майкрософт Україна" встановила на 23 тис. комплектів комп'ютерів власне ліцензійне програмне забезпечення – операційну систему, пакет офісних та антивірусних програм, надавши Міністерству освіти і науки України 90% знижку.

Про це повідомила прес-служба МОН.

Ці комп'ютери були отримані в межах допомоги Україні від Китайської народної республіки. Закупівля ПЗ та послуг з його встановлення здійснювалося через систему "Prozorro". Загальна вартість програм разом із послугою встановлення склала 10 млн гривень, що еквівалентно близько 10% від орієнтовної ціни аналогів.

"Для нас було важливим, щоб до шкіл надійшли комп’ютери, повністю готові до використання в навчальному процесі, і ми могли ефективно використати надану нам допомогу з Китаю. Саме тому було прийнято відповідальне рішення – закупити ліцензійне програмне забезпечення для кожного з цих комп’ютерів. У 2012 році вже був прецедент, коли КНР передало комп’ютери і їх доставили до шкіл як залізо, без встановлення операційної системи. В результаті деякі школи взагалі не використовували обладнання", – зазначила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Розподіл ПК по Україні здійснюється пропорційно до кількості учнів у кожному з регіонів, а в областях – згідно з потребами загальноосвітніх навчальних закладів (за рішенням обласних та Київської міської державних адміністрацій).

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається