Українські та німецькі студенти зняли документальний фільм

Середа, 14 грудня 2016 09:52 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича зняли документальний фільм про переселенців. Фільм зняли 28 студентів з Чернівців, Амбергу та Вайдену. Тиждень студенти провели у Чернівцях , потім спільна робота продовжилася у Німеччині, де фільм був презентований 24 листопада в університеті міста Амберг.

Документальну стрічку поділили на дві частини. Перша — "Втеча", описує людей, які у 40-ві роки ХХ століття мігрували з Чернівців до Німеччини. Друга частина стрічки — "Батьківщина", оповідає історії переселенців з Криму та Донбасу, які проживають у Чернівцях. Загалом у фільмі розповідаються 11 історій, -повідомляє "Молодий Буковинець"

-І з Чернівців тікали колись, а зараз спостерігаємо за тим, як тікають до Чернівців зі Сходу України. Про це і фільм. Ми зібрали історії реальних переселенців, - каже Юлія Драган, студентка кафедри журналістики ЧНУ, учасниця проекту з українського боку.

Фільм зняли німецькою мовою із українськими субтитрами.

Перший показ фільму відбувся в Німеччині 24 листопада. У Чернівцях презентація фільму відбулася 7 грудня в Червоній залі Черновицького Університету.

Повторний показ відбудеться 14 грудня о 18.30 в Літературному Целанівському центрі. Незабаром стрічку опублікують у мережі.

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається