Вище керівництво Росії несе відповідальність за загибель понад 10 тисяч українців

Вівторок, 06 грудня 2016 11:29 Автор  Михайло Українець
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вище керівництво Росії несе відповідальність за загибель понад 10 тисяч українських громадян на Донбасі, - заявив Петро Порошенко

Такі слова сказав президент Петро Порошенко на урочистостях із нагоди 25-річчя Збройних сил України.

"Загальна кількість жертв вражає. Вона сягнула 10 тисяч. Росія позбавила життя не лише понад 2,5 тисячі наших військових зі Збройних сил та інших силових структур. Але і 7,5 тисяч цивільних громадян. І цей смертний гріх на душах найвищого військово-політичного керівництва Російської Федерації, яка прагне відновити імперію", - сказав він.

278 поранених воїнів направили на лікування до 19 країн світу, розповів Порошенко.

"257 вже повернулися додому", - додав він.

За словами Порошенка, на окупованих територіях перебуває близько 700 російських танків, 1200 броньованих машин, понад тисяча артилерійських систем і 300 реактивних систем залпового вогню.

"Така присутність свідчить про те, що вони нас бояться. З іншого боку, у будь-який момент на нас можуть посунити не лише це все, але і те що нависло над ними по той бік україно-російського кордону", - заявив він.

Порошенко назвав головним завданням на наступний рік забезпечення готовності армії до захисту країни.

Росія анексувала Крим у березні 2014-го. Влітку того ж року збройні сили РФ почали брати пряму участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається