Малюнки харківських дітей прикрасили Посольство Німеччини в Україні

Середа, 28 вересня 2016 05:34 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Близько 50 малюнків харківських дітей на тему «Місто мрії» можна побачити в Посольстві Німеччини в Україні. Виставка проходить в рамках Тижнів Німеччини в Україні.

За словами організаторів проекту, дітям показали чорно-білі фотографії занедбаних німецьких і українських будівель і попросили пофантазувати в фарбах, як вони могли б виглядати в якомусь іншому, ідеальному світі. Так організатори хотіли звернути увагу на те, скільки прихованих ресурсів є в кожному місті і як ефективно їх можна трансформувати в корисні для міської громади об'єкти.

«Цього року у Тижнів Німеччини в Україні тема «Місто і міський простір», тому і дітям запропонували подумати про Ідеальне місті. У своїх малюнках вони трансформували занедбані будівлі в лабораторії, музеї, галереї, готелі, цирк, а хтось намалював на основі фотографії свій майбутній будинок», - розповіла координатор Тижнів Німеччини в Харкові Катерина Заславська.

Володаркою Гран-прі у старшій віковій категорії стала 16-річна Вікторія Коняхіна з харківської гімназії №34.

У жовтні виставку робіт учасників конкурсу «Паралелі» покажуть у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. В. Лисенка та під час концерту німецької класики «Спасибі музиці». Організатори зазначають, що в найближчі півроку вона, можливо, поїде до міста-побратима Харкова - Нюрнберга.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається