Верховна Рада затвердила рекомендацію позбавити Севастополь спеціального статусу і змінити статус АР Крим на Кримськотатарську Автономну Республіку

П'ятниця, 23 вересня 2016 07:55 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Верховна Рада затвердила рекомендації парламентських слухань на тему "Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території АР Крим та міста Севастополя: проблемні питання, шляхи, методи і способи".

За відповідну постанову №4003-а проголосували 233 народних депутата.

Згідно з результатами парламентських слухань, доцільно розглянути питання зміни статусу Автономної Республіки Крим на Кримськотатарську Автономну Республіку.

Документ включає в себе рекомендації президентові України підготувати зміни в Конституцію і закони України та внести їх на розгляд парламенту щодо позбавлення спеціального статусу Севастополя, а також визнання кримських татар, караїмів і кримчаків корінними народами України з відповідними змінами в ст. 11 Основного Закону.

Депутати рекомендували президентові розглянути можливість створення консультативно-дорадчого органу при президентові України з питань деокупації та реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та Севастополя.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається