Патріарх Філарет розповів про Собор на Криті, його наслідки і майбутнє православних церков України

П'ятниця, 08 липня 2016 07:16 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет розповів, що 10 із 14 православних церков взяли участь у Соборі на Криті.

«Майбутнє українського народу – єдина православна церква. Яскравим свідченням цьому є активний перехід мирян із парафій Московського патріархату до Київського, – зазначив Філарет.

«У процесі підготовки до Собору, який тривав понад 50 років, ставалися різні перешкоди, котрі могли зашкодити проведенню. Завдяки Божій допомозі, питання перенесення Собору на інший рік вирішилося під час скликання синоду. Це ще раз засвідчує те, що з Богом у серці можна подолати будь які інтерференції» – зазначив Філарет.

Крім того, предстоятель Київського патріархату розповів про позицію духовенства української православної церкви щодо проведення Антитерористичної операції на Сході України та відновлення миру, збереження єдності народу та об’єднання церков у єдину православну церкву: «Якби у нас була єдина православна церква, можливо б і війни не було. Адже не існувало б підстав для підтримки проросійського духовенства».

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається