Подробиці зустрічі президента Польщі Анджея Дуди з секретарем РНБО України Олександром Турчиновим

П'ятниця, 15 квітня 2016 08:55 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Дуда – Турчинову: Варшава буде наполягати на поглибленні співробітництва між Україною та НАТО

Президент Польщі Анджей Дуда заявив секретарю РНБО України Олександру Турчинову, що під час засідання комісії Україна-НАТО в липні 2016 року Варшава буде виступати за поглиблення співробітництва у сфері безпеки між НАТО та Києвом в практичному військовому та технічному вимірі, повідомив міністр канцелярії польського президента Кшиштоф Щерський.

У свою чергу, Турчинов повідомив, що Київ і Варшава тепер спільно будуть проводити та реалізовувати оборонні програми, які дозволять збільшити обороноздатність України та Польщі.

Також Турчинов говорив про проведення АТО, яка триває вже два роки на території України. За його словами, поки цей формат є оптимальним, оскільки дозволяє стримувати ворога, і разом з тим повноцінно і нормально функціонувати країні. У разі якщо російська агресія буде посилюватися, Турчинов не виключає, що в Україні буде введено військове положення.

Секретар РНБО України також провів зустріч з главою польського МЗС.

"Завтрашня програма візиту Турчинова закрита для ЗМІ, оскільки він буде перебувати в стратегічних військових та оборонних об'єктах Польщі", - додала кореспондент.

Турчинов перебуває з дводенним візитом у Польщі на запрошення голови Бюро національної безпеки Польщі. У програмі візиту секретаря РНБО також позначені зустрічі зі спікерами Сейму та Сенату, керівниками МНО, спецслужб і начальником Генерального штабу польської армії.

Раніше президент Польщі Анджей Дуда нагадував, як Росія намагається змінити кордони України і чому це небезпечно. За його словами, лише повне дотримання міжнародних законів усіма країнами може гарантувати стійкий мир у Європі.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається