Зустріч Президента України з діаспорою

Середа, 16 березня 2016 13:17 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

15 березня Президент України Петро Порошенко в черговий раз зустрівся з представниками Світового конгресу українців на чолі з його президентом Євгеном Чолієм.

Під час зустрічі глава держави подякував представникам діаспори за активну діяльність у справі залучення міжнародної підтримки нашій Батьківщині. П. Порошенко відмітив роль СКУ й у поширенні правдивої інформації про події в Україні та у протидії російській пропаганді. Президент окремо відмітив  важливу ініціативу «Захист патріотів», яка зберігла життя багатьох українських бійців.
 
Однією з першочергових проблем, що потребують вирішення, П. Порошенко назвав звільнення Надії Савченко та усіх українських в’язнів з російських в'язниць.
 
Учасники зустрічі не обійшли стороною тему окупованого Криму: систематичні порушення прав людини, мілітаризацію регіону тощо. У цьому контексті Глава держави заручився підтримкою Світового конгресу українців ініціативи щодо започаткування міжнародного механізму з деокупації Кримського півострова у форматі "Женева плюс".
 
Порушувалося питання популяризації позиції України на референдумі в Нідерландах.
 
Представники СКУ отримали запорошення взяти участь у святкуванні 25-ї річниці проголошення незалежності України, а також приєднатися до меморіальних заходів із вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру у зв’язку з 75-ми роковинами цієї трагедії.
 
У зустрічі з Главою держави разом з президентом Світового конгресу українців Євгеном Чолієм взяли участь Генеральний секретар Світового конгресу українців Стефан Романів та президент Конгресу українців Канади Павло Ґрод.
 
Це не перша зустріч П. Порошенка в якості президента України з президентом Світового конгресу українців – такі зустрічі відбувались і раніше. На нашу думку, дуже важливим є те, що керівництво України приділяє увагу проблемам та інтересам закордонного українства.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається