Українська співачка Катерина Бужинська отримала звання «Народної артистки України».

Четвер, 03 грудня 2015 07:12 Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

1 грудня 2015 року українській співачці Катерині Бужинській присвоїли звання «Народний артист України» за значний внесок в історію і розвиток української культури, патріотизм, популяризацію української пісні у всьому світі, благодійність, волонтерську діяльність і любов до рідного краю.

“Мені дуже приємно, що моя праця, мою любов до творчості оцінили на вищому рівні. Для мене це висока нагорода. Я щаслива!” - сказала вона.
Співачка Катерина Бужинська - частина історії української культури, одна з найталановитіших представниць сучасного покоління артистів-вокалістів, гідно і яскраво проявила себе на ниві Українського естрадного мистецтва, володарка Гран-прі багатьох міжнародних конкурсів та міжнародних премій.
Виступами Катерини Бужинської мали можливість насолоджуватися численні шанувальники рідної української пісні, які об'єдналися в українські діаспори по всьому світу.
В травні 2015 року співачка проводила благодійний тур європейського рівня для української діаспори «Українці в Європі». Вісім країн ЄС та Україна побачили її шоу-програму під назвою «Україна - це ми», а саме: Болгарія, Угорщина, Австрія, Чехія, Німеччина, Італія, Іспанія й Польща. Українці та гості, які відвідали концерти, назвали шоу справжнім святом української пісні, музики і краси, а співачку - Співочим послом України.
У контексті створення проекту закладена ідея об'єднати всіх своїх громадян і показати, що Україна гідна стати повноправним членом великої європейської родини. Благодійний проект спрямований на популяризацію української культури, об'єднання представників української діаспори за Україну, а також на реалізацію однієї з найважливіших місій – допомоги дітям-сиротам, батьки яких загинули при виконанні військового обов'язку в зоні АТО.
Роль Катерини Бужинської як благодійника переоцінити важко. Тільки в 2015 році українська виконавиця передала 15 тонн продовольства, засобів гігієни, білизни та канцтоварів для Івано-Франківського геріатричного пансіонату, інвалідів, одиноких людей похилого віку, Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, дитячому будинку «Серденько», та багатьом сім'ям переселенців з Донбасу, що вимушені проживати зараз в інших куточках багатострадальної країни.

ron

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається