У Сімферополі нагородили учасників конкурсу «Мрія маленького українця».

П'ятниця, 10 липня 2015 06:26 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

До Дня захисту дітей Український культурний центр у Сімферополі проводив конкурс дитячого малюнка «Мрія маленького українця», головний приз якого — вишиванка. Через велику кількість бажаючих взяти участь конкурс було продовжено до 5 червня. 

Переможці конкурсу малюнку отримали свої нагороди: призи, грамоти та подяки від організаторів заходу – кримського Українського культурного центру. 

Перше місце отримала робота під назвою «Мрію побачити Україну», Сафіє Асанової. Друге місце у роботи Даниїла Морозова «Моя мрія». На третьому місці робота під назвою «Танцівниця», авторка Настя, 10 років.

Подяки отримали: Олексій Горшкоус та Яна Дуб.

Щоправда, організатори зауважують, що не всім дітям вдалося передати нагороди. «Подяки, грамоти, дипломи та подарунки отримали батьки, оскільки зараз канікули і більшість дітей відпочивають за межами Криму, але УКЦ обіцяє що всі нагороди знайдуть своїх героїв», — повідомили організатори заходу.

Конкурс дитячого малюнку «Мрія маленького українця» проводився до Дня захисту дітей Українським культурним центром Криму.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається