В Україні запрацювали центри з надання безоплатної правової допомоги

Середа, 08 липня 2015 07:18 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

По всій Україні з 1 липня працюють сто центрів безкоштовної правової допомоги, у яких надають юридичні послуги, зокрема, для малозабезпечених громадян, дітей-сиріт та їх опікунів, учасників АТО, сімей загиблих воїнів, ветеранів.

1 липня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк взяв участь в церемонії відкриття Першого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. На цей проект, повідомив Глава Уряду, Кабінет Міністрів виділив близько 300 млн. грн.

Арсеній Яценюк наголосив, що такі центри зможуть допомогти людям, «які потребують справедливості в українських судах, у своїй боротьбі проти свавілля, за свої права і справедливість, яка сьогодні повинна бути основною ідеєю нового українського суспільства».У кожному регіоні працюватимуть від 3 до 7 центрів надання безоплатної правової допомоги. Понад 5000 адвокатів, відібраних на відкритих конкурсах, надаватимуть консультації та захищатимуть громадян в судах у цивільних та адміністративних справах, в тому числі й проти держави.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається