Що означає бути сьогодні патріотом?

Середа, 17 червня 2015 05:13 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(15 голосів)

Сьогодні, коли в Україні ситуація зовсім не стабільна і російські окупанти намагаються захопити нашу Батьківщину, не залишається нічого, як боротися за свободу свого народу, відстоювати кожен сантиметр рідної землі...

Що означає бути патріотом — це значить відчувати патріотизм, відчувати любов до своєї Батьківщини та відстоювати її інтереси, це бажання зробити все можливе щоб зберегти її саму, її народ та її культуру, це бажання зберегти землю наших дідів для майбутніх поколінь українців. 

Ніхто не захистиить нашої держави, поки це не зробимо ми самі - українці. 

Сьогодні, українці вже показали, що ми дійсно є патріотами, палкими патріотами України, коли на майдані відстоювали свободу, коли покладали життя, коли виходили з національною символікою на проукраїнські акції в інших країнах.

Бути патріотом — значить любити життя, уміти прожити його гідно і цікаво, просто йти вперед своєю дорогою. Бути патріотом - означає поважати себе, відповідати за свої вчинки, слова, поведінку, бо ти є представником своєї нації, ти - Україна! Бути патріотом, це значить виховувати в собі перш за все громадські, політичні, державотворчі прикмети: віру в Бога й послух його законам, вірність, твердість, сильновольність та дисципліну... Бути патріотом України — це значить шукати задоволення не в тім, «щоб бути українцем», а в тім, щоб було честю носити ім’я Українця!

Але це зовсім не означає, що ми повинні ненавидіти тих хто не є українцями. Нехай патріотизм не приносить нам руїни. Бути патріотом – це боронити свою Батьківщину, пам’ятати про св'ящений обов’язок кожного українця захищати Вітчизну.

Лише справжні патріоти, об'єднавшись в єдине ціле, підносять культурний та економічний рівень своєї держави, творять нову історію, в якій немає сумних і трагічних дат, а лише чисте і світле майбутнє. 

Бути чи не бути патріотом - вирішувати кожному. Але жити у своїй країні і не вважати себе її частиною - якось неправильно. Тому, будьмо патріотами нашої України і любімо її всім серцем своїм і всією своєю душею.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається