Українські прикордонники отримали нове обладнання і техніку від ЄС

Понеділок, 15 червня 2015 12:50 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Державна прикордонна служба України отримала від ЄС оснащення та технічні засоби для захисту кордону на суму понад EUR7 млн.

У церемонії передачі, яка відбулася на території Окремої комендатури охорони і забезпечення Держприкордонслужби в Києві, взяли участь Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський і перший заступник голови Держприкордонслужби Василь Серватюк.

Зокрема, серед переданого оснащення – 142 автомобілі підвищеної прохідності Volkswagen Amarok, 51 пасажирський мікроавтобус, 142 тепловізори, 36 захищених ноутбуків.

Загалом протягом десяти останніх років за фінансової підтримки ЄС успішно реалізовано понад 20 спільних проектів міжнародної технічної допомоги на загальну суму близько EUR 80 млн. Проекти були спрямовані на посилення прикордонного менеджменту.

"Хотів би щиро подякувати Європейському Союзу, персонально пану Яну Томбінському та всім учасникам і представникам міжнародного дипломатичного корпусу за реальну допомогу Україні в нашій боротьбі за цілісність кордонів, в нашій боротьбі проти російської агресії. Питання територіальної цілісності та незалежності української держави, яка зіткнулася із російською агресією, є одним з основних на порядку денному світової спільноти. Сьогодні Представництво ЄС в Україні передало Держприкордонслужбі обладнання і техніку на загальну суму понад 7 мільйонів євро. Наші прикордонники отримали 335 одиниць техніки, 142 тепловізори та 36 захищених ноутбуків", - заявив Арсеній Яценюк.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається