Кабінет міністрів затвердив план облаштування кордону з Росією

П'ятниця, 15 травня 2015 12:25 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Кабінет міністрів України затвердив план заходів з інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону, що розрахований на три роки (2015-2018 рр.). Відповідне розпорядження № 439-р від 14 травня розміщене на Урядовому порталі. Заплановано витратити більше 4 млрд гривень.

"Затвердити план заходів щодо інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону, територій, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим", - йдеться в розпорядженні.

Серед завдань проекту – зупинити нелегальну міграцію, контрабанду, проникнення диверсійних груп і переміщення зброї.

Проектом передбачена закупівля та встановлення металевих спостережних вишок висотою 17 метрів, встановлення систем відеоспостереження, встановлення веж спостереження і зв'язку, встановлення бойових дистанційних модулів, обладнання центрів спостереження та бойового ураження.

Повідомляється, що координація робіт з облаштування "Стіни" покладена на Адміністрацію Державної прикордонної служби.

МВС, Держприкордонслужбі, Мінрегіону доручили забезпечити фінансування плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, у межах видатків, передбачених в держбюджеті на відповідний рік, та за рахунок інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається