У полоні бойовиків перебуває більше 400 українців, - Порошенко

Середа, 13 травня 2015 13:20 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Про це заявив Президент України Петро Порошенко у ході спільної прес-конференції з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель у Берліні.

Порошенко також повідомив, що наразі більше 30 українців перебувають у в'язницях Росії.

"На жаль, ми сьогодні маємо констатувати, що ми не маємо припинення вогню. Україна кожен день втрачає своїх найкращих синів. Україна також не може дочекатися звільнення з полону заручників", - сказав Порошенко.

"Сьогодні більше 400 українських заручників перебуває в нелюдських умовах - в умовах гуманітарної катастрофи - в полоні бойовиків, більше 30 українців сьогодні перебувають в застінках Російської Федерації. І ми наполягаємо і наголошуємо, що Мінськ має бути виконаний безумовно, і наші громадяни мають бути найближчим часом звільнені, включаючи і звільнення з застінків Героя України, народного депутата, члена ПАРЄ Надії Савченко", - підкреслив Перзидент України.

"Ми з пані канцлером переконали це зробити під час телефонної розмови у Нормандському форматі і отримали чітке зобов'язання і гарантії того, що і Широкине, і донецький аеропорт, і 10 пунктів до лінії зіткнення - там будуть розміщені постійно діючі пости ОБСЄ. На жаль, ми поки що не бачимо прогресу і в цьому напрямку", - резюмував Порошенко.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається