Українки стали кращими в Європі з математики

Середа, 22 квітня 2015 09:17 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(20 голосів)

Українські ліцеїстки привезли з Європейської математичної олімпіади для дівчат EGMO (European Girls Mathematical Olympiad) три золоті і одну срібну медалі.

У Мінську з 14 по 20 квітня проходила Європейська математична олімпіада для дівчат EGMO (European Girls Mathematical Olympiad).

Цього року в олімпіаді взяли участь 109 учасників з 30 країн світу, в тому числі, команди США, Індії, Японії, Італії, Франції, Великобританії, Польщі.

За результатами змагань команда України зайняла перше місце.

Українські учениці Альохіна Анастасія, Хотяїнцева Наталія, Дубова Софія вибороли золоті медалі, а Сіліна Ольга здобула «срібло».До складу української делегації увійшли керівники та тренери учасників математичних зимагань - викладачі та випускники Київського національного університету імені Тараса Шевченка – Богдан Рубльов, Андрій Анікушин та Юлія Кравченко.

Друге командне місце посіла команда США, а третє - серби.

Наразі українські дівчата починають готуватися до світової олімпіади. Її перший відбірковий тур відбудеться вже цього літа.

Виступ і поїздку українських учнів на міжнародні математичні змагання підтримав Міжнародний благодійний фонд «Україно! Я за тебе!» у рамках проекту «Україна – країна талановитих дітей».

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається