Відтепер громадяни Російської Федерації в'їжджатимуть до України виключно за закордонними паспортами

Вівторок, 03 лютого 2015 11:54 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Відповідну постанову підписав прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, повідомляють у прес-службу уряду.

Прем’єр-міністр наголосив на необхідності посилення контролю на українсько-російському кордоні і "запровадження європейських правил перетину державного кордону, в тому числі громадянами Російської Федерації".

Яценюк повідомив, що уряд ухвалив постанову про зупинку дії окремих положень угоди між Україною і Російською Федерацією про безвізові поїздки громадян України і РФ.

"Ми вилучаємо внутрішній паспорт і свідоцтво про народження як підставу для перетину українського державного кордону", - уточнив глава українського уряду.

Положення щодо решти зазначених у двосторонній угоді документів громадян Росії для в'їзду на територію України, наприклад, дипломатичний та службовий паспорт, залишаються чинними.

Глава уряду нагадав, що президент Росії Володимир Путін "просив перейти на перетин державного кордону виключно за закордонними паспортами".

"Що ж, ми його прохання почули. Тепер необхідно, щоб російські громадяни, як і просив Володимир Путін, користувалися виключно закордонними паспортами", - резюмував прем’єр.

Такий крок, упевнений Яценюк, дасть змогу суттєво посилити контроль на кордоні та забезпечити інтереси національної безпеки України.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається