Безвізовий режим з ЄС має бути прийнято на Ризькому саміті - Президент України

Четвер, 18 грудня 2014 13:24 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Президент України Петро Порошенко висловив сподівання, що безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом запрацює у 2015 році.

 

Про це він повідомив під час спілкування з українським студентством польського Любліна.

За його словами, український кордон має бути готовим до безвізового режиму, а тому вже триває підготовка, зокрема з Польщею було підписано документи щодо розширення смуги прикордонного контролю.

«Вже весною 2015 року на Ризькому саміті я думаю, що новий український уряд зробить все можливе, щоб на Ризькому саміті було проголошено про безвізовий режим для українців щодо Європейського союзу та інфраструктуру і наш західний контроль, в тому числі украЇнсько-польський кордон, має бути до цього готовий», — сказав Порошенко.

Нагадаємо, вносячи на затвердження на посаду голови МЗС кандидатуру чинного міністра Павла Клімкіна Президент України наголосив: "Немає вже жодного виправдання для того, щоби негайно не отримати звіт про завершення виконання зобов’язань України щодо безвізового режиму, й уже на Ризькому саміті у травні має бути прийнято рішення про безвізовий режим із Європейським Союзом для українських громадян".

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається