Австрійські лікарі провели складну операцію на печінці бійця АТО

Понеділок, 06 жовтня 2014 11:58 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У стінах Львівського воєнного госпіталю двоє австрійських лікарів Олександр Клаус та Тетяна Хоменко-Костів спільно з українською командою лікарів провели складну операцію на печінці 23-річного пораненого військового, якого доставили із зони АТО.

«Пацієнт мав тяжке поранення жовчних протоків. Також було глибоке поранення печінки. Тому вчора ми видалили частину із хворого краю печінки, а у здоровому відновили жовчні канали», - розповівв доктор Клаус журналістам у п’ятницю, 3 жовтня.

Доктор Клаус спеціалізується на операціях щодо ракових захворювань печінки. Він каже, що операція, яку він провів бійцеві АТО, була подібною до тих, які він зазвичай проводить. Поранений, за його словами, швидко видужає, бо він молодий.

Професор Олександр Клаус приїхав до України на два дні. Для цього він відмінив низку консультацій та операцій в різних країнах.

Хірург з Австрії прооперував українського військового безкоштовно. Лікар ще й оглянув інших бійців, які лікуються у госпіталі. Наприкінці зустрічі він наголосив, що агітуватиме австрійських лікарів допомагати бійцям антитерористичної операції.

– Дуже важливо, щоб іноземні лікарі приїжджали в Україну та обмінювалися з нашими медиками досвідом. Жодна країна не відмовляє нам у допомозі. Усі народи відкриті до українців, – додала Ольга Дурбак-Чуйко, голова українського представництва Міжнародної асоціації підтримки України.

Гуманітарну місію австрійських хірургів організовував Міжнародний фонд «Міжнародна асоціація підтримки України» спільно з Львівською міською радою. За словами представника фонду Ольги Дубтяк-Чуйко, до Львова незабаром з гуманітарною місією приїдуть реабілітологи і травматологи з Німеччини, також очікується візит пластичних хірургів з Австрії, які мають приїхати з ортопедами.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається