Враження українського гурту «ТіК» від гастролів за океаном

Середа, 01 жовтня 2014 06:34 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

З 10 по 15 вересня відомий український гурт «Тверезих і Культурних» вперше гастролював за океаном. Хлопці на чолі з Віктором Бронюком у канадському Торонто грали «Українському фестивалі» і буквально «порвали» публіку живим звуком з України. Вже відомо, що хітами канадських концертів перед діаспорою свої відомі пісні наших «Оленів» та нова композиція «Запах війни».

- Фестиваль у Торонто ми завели і не відпускали з самого початку до останнього акорду, - розповів Вітя після повернення з Канади. - Було класно, весело, музично всі ці дні за океаном серед наших щирих українців! Бо там загалом на фесті було до 500 тисяч вихідців з України з усіх усюд, що в такий спосіб раз на рік зустрічаються, обмінюються новинами, рецептами, вишиванками і разом співають пісень рідною “солов’їною”. Моментами складалось враження, що ти знаходишся десь у Тернополі чи Франківську, бо навколо всі у вишитих сорочках, чемні та веселі. І лише круті американські авто та високі хмарочоси повертали до реальності - ти в Канаді!

А в клюбі найбільш очікуваною піснею була “Ой піду я на гору крутую!”, яку зал співав акапельно... Знаєте, ці українці в Канаді такі щирі, так люблять Україну, яку багато хто з них бачив лише в телевізорі та Інтернеті, що багатьом нашим народним депутатам і патріотам треба було б повчитись у них. Так, вони дещо наївні, готові без застережень допомагати рідній землі та землякам, але багато речей із нашого життя їм не вкладаються в голову. І парканів у них ніде не має... Це для нас якось дико!

А ще нам пощастило, що під час екскурсії на Ніагарський водоспад там не було жодного кацапа в стилі “Тагіл - рулить”! Сподіваюсь, що наше знайомство із діаспорою пройшло “на ура!” і це була лише перша, пробна вилазка ТіКу за океан.

гурт «Тверезих і Культурних» викликав фурор виступом у Канаді

Роман Ковальський

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається