Найбільшу кримськотатарську бібліотеку ліквідували в Криму

П'ятниця, 19 вересня 2014 09:13 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Криму ліквідовано найбільшу кримськотатарську бібліотеку імені Ісмаїла Гаспринського. Про це повідомляє сама установа.

 У бібліотеці повідомили, що "на підставі розпорядження Ради міністрів Республіки Крим від 19 серпня 2014 № 801-р "Про ліквідацію кримських республіканських бібліотек і створенні державних бюджетних установ" Кримська республіканська установа "Кримськотатарська бібліотека імені Ісмаїла Гаспринського" ліквідується".

Бібліотека діяла у Сімферополі.

Бібліотека ім. Ізмаїла Гаспринського була відкрита 24 вересня 1990 року як філія Централізованої бібліотечної системи для дорослих Сімферополя. 16 грудня 1995 рішенням уряду Криму на базі бібліотеки-філіалу була заснована Республіканська кримськотатарська бібліотека (РКБ) ім. Ізмаїла Гаспринського.

Нагадаємо, кілька днів триває тиск на Меджліс кримськотатарського народу.

Туреччина закликала світову спільноту захистити кримських татар

Нагадаємо, близько півтора десятка співробітників "Управління федеральної служби судових приставів" у Криму прибули до будівлі Меджлісу кримськотатарського народу у центрі Сімферополі, частина з них заблокувала вхід в будівлю, нікого не впускають і не випускають.

17 вересня Різі Шевкієву, який очолює Фонд "Крим", на балансі якого перебуває Меджліс кримськотатарського народу, судові пристави зачитали постанову про те, що Фонд і низка кримськотатарських організацій повинні протягом доби звільнити приміщення в центрі Сімферополя. Цьому передував обшук 16 вересня у будівлі Меджлісу, після якого були вилучені протоколи деяких засідань Меджлісу, кілька релігійних книжок, комп'ютерна техніка, а також особисті речі народного депутата України Мустафи Джемілєва.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається