Джемілєв: Захоплення будівлі Меджлісу - це бандитський наліт

Четвер, 18 вересня 2014 08:57 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Мустафа Джемілєв заявив, що кримськотатарський народ на півострові дуже наляканий, тому люди не можуть вплинути на ситуацію, що склалася.

 

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв назвав захоплення майна Фонду Крим, на балансі якого перебуває будинок Меджлісу у Сімферополі, «бандитським нальотом». Про це він заявив у коментарі інформагентству QHA.

«Це бандитський наліт. Вони ж (судові пристави, — ред.) абсолютно абсурдні речі говорять, нібито вони винесли якесь рішення, якийсь суд, про який ми взагалі не в курсі. І фонд, якому нібито винесене якесь судове рішення, навіть не знає про те, що йому пред’являють якесь рішення. Зараз там з’ясовують, що це за суд — виявляється, суддя вже давно у відпустці… Відвертий рейдерський бандитський наліт», — зазначив Джемілєв.

За його словами, кримськотатарський народ на півострові дуже наляканий, тому люди не можуть вплинути на ситуацію, що склалася. «Хотілося б, щоб народ якось відреагував, але народ так залякали, що вони навіть бояться підійти до Меджлісу, коли відбуваються ці явно бандитські речі. Тому що вони (ФСБ, — ред.) усіх фотографують, а наступного дня у них будуть проводити обшуки, будуть накладати величезні штрафи», — наголосив Джемілєв.

Він додав, що реагує на ці події спокійно, бо «все одно усе це буде повернуто назад». «Звісно, будемо мобілізовувати світову громадськість. Посольство США свою стурбованість висловило, турецьке посольство реагуватиме, направлені листи президенту, прем’єр-міністру про те, що відбувається. Кримськотатарська діаспора дзвонить, питає, що робити», — сказав лідер кримськотатарського народу.

За його словами, реакція українських судів не змусити себе чекати.

Нагадаємо, 17 вересня Різі Шевкієву, який очолює Фонд Крим, на балансі якого перебуває Меджліс кримськотатарського народу, судові пристави зачитали постанову про те, що Фонд і низка кримськотатарських організацій повинні протягом доби звільнити приміщення Меджлісу по вулиці Шмідта у центрі Сімферополя. Майно в будівлі Меджлісу опечатали.

Цьому передував обшук 16 вересня у будівлі Меджлісу, після якого було вилучено протоколи деяких засідань Меджлісу кримськотатарського народу, кілька релігійних книг, комп’ютерна техніка, а також особисті речі народного депутата України Мустафи Джемілєва.

У свою чергу, самопроголошений голова Криму Сергій Аксьонов заявив, що обшуки в офісі Меджлісу кримськотатарського народу пов’язані із «сигналами про наявність забороненої літератури».

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається