В анексованому Криму на "виборах" пройшли партії Путіна та Жириновського

Понеділок, 15 вересня 2014 06:30 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

В неділю у 84 регіонах Росії пройшли вибори до місцевих органів влади: в 30 суб'єктах обирали губернаторів, в 14 - депутатів законодавчих зборів.

 

"Для нас дуже важливі відомості щодо виборів з республіки Крим, тому що це перші вибори після возз'єднання з Росією. Дуже важливо, що наша партія за досить короткий період часу змогла пояснити людям свої завдання, свої цілі і отримала таку підтримку", - заявив прем'єр-міністр і голова партії "Єдина Росія" Дмитро Медведєв після завершення голосування в Криму.

За результатами виборів в держраду Криму, "Єдина Росія" отримує понад дві третини (72 відсотки) голосів. Друге місце посіла ЛДПР з результатом 7,51%. Інші партії не змогли подолати п'ятивідсотковий бар'єр: КПРФ набрала 3,17%, партія "Родіна" - 3,17%, "Справедлива Росія" - 1,53%

Нагадаємо, в анексованому Криму вперше проходили "вибори" за російським законодавством в так звану "Держраду", а в Севастополі - "Законодавчі збори міста". Крім того, проходять "вибори" в місцеві органи влади.

Україна вже назвала організовані Росією вибори в Криму нелегітимними.

Генеральна прокуратура України заявила, що проведення "виборів" 14 вересня в Криму - на тимчасово окупованій території України, є спробою захоплення влади. Організаторам виборів загрожує до 10 років позбавлення волі.

У міністерстві закордонних справ країни заявили, що результати виборів в анексованому Криму будуть нікчемними і не будуть мати жодних наслідків з юридично-правової точки зору.

"Автономна республіка Крим та місто Севастополь були, є і залишатимуться невід'ємною частиною суверенної Української держави, на яку поширюється дія Конституції та законів України", - йдеться в заяві українського відомства.

"Велике значення надається цим виборам, в першу чергу, щоб легітимізувати окупацію як для свого, так і для міжнародного суспільства", - сказав у свою чергу Рефат Чубаров, якому кримська "влада" заборонила в'їзд на півострів на 5 років.

Сергій Аксьонов зазначив, що після цих виборів можливості "повернути назад" Крим не буде.

"Це кінцевий етап формування органів влади згідно з російським законодавством. Назад дороги немає, Крим остаточно обрав свій історичний шлях з РФ". - заявив він.

На "виборах" в анексованому Криму, громадські активісти фіксують численні порушення.

У Комітеті виборців зазначають численні випадки недопуску спостерігачів на дільниці, зокрема з порушенням вимог законодавства.

Виборці активно висловлювали свою політичну позицію, “прикрашаючи” бюлетені написами “Путін, поверни Крим на місце” та “Слава Україні”.

Згідно з фото, більшість кримчан були не в захваті від цих “виборів” – люди малювали на бюлетенях тризуби, а також писали “Слава Україні”, “Путін, поверни Крим на місце”, а також “Крим – це Україна”.

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається