Скільки ще має загинути українців, щоб Європа прокинулася?

Вівторок, 09 вересня 2014 12:18 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Співачка та активістка Руслана дала прес-конференцію у Європарламенті у Брюсселі, під час якої гостро заявила про необхідність надання військової техніки Україні та введення жорстких санкцій проти Росії.

Руслана закликала Європарламент вводити санкції доти, поки Росія не відведе останнього солдата з території України та її кордонів. Вона також повідомила, що перемир'я не існує. Воно було порушено неодноразово та Росія продовжує вводити нові війська в Україну. 

«Ми так очікуємо, що Європа почує мій голос сьогодні і надасть всю можливу військово-технічну допомогу у будь-якій формі під будь-якими формулюваннями так швидко, наскільки лише можливо обійти формальні процедури. Тому що мова йде про життя людей. Під час військових дій загинуло вже майже 3000 людей. Скільки ще має загинути українців, щоб Європа прокинулася? Ми боролися за європейський вибір. Не вбивайте у нас цю надію!» – звернулася до Європарламенту Руслана.

Руслана також підкреслила, що весь світ зараз має чітко розуміти, що російська армія працює з групами диверсантів, яких навчають російські спецслужби. Ці диверсійні групи здатні на будь-які неадекватні дії. Вони створюють хаос в Україні, який вже починає виходити за кордони однієї країни, один із прикладів тому – падіння малайзійського боїнга.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається