Україна отримала першу позику Світового банку на розвиток фінансового сектору

Понеділок, 08 вересня 2014 10:50 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сьогодні, 8 вересня, Міністерство фінансів України отримало кошти першої позики на політику ро звитку у фінансовому секторі в сумі 500 млн дол. в рамках угоди між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, підписаної 8 серпня 2014 р.

Про це йдеться у повідомленні міністерства.
У міністерстві пояснюють, що позику залучено на 16 років з 7-річним пільговим періодом за змінною відсотковою ставкою (на дату підписання – 0,63%), одноразова комісія – 0,25%.
Згідно з повідомленням, позика буде спрямована на підтримку першочергових заходів з реформування банківського сектора та впровадження комплексної програми антикризового управління у фінансовому секторі України, зокрема: посилення операційного, фінансового та регуляторного потенціалу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб; поліпшення платоспроможності банківської системи; зміцнення правової та інституційної бази для підвищення стійкості та ефективності банківської системи у довгостроковій перспективі.
Нагадаємо, 8 серпня 2014 р. у Києві було підписано угоду про виділення Світовим банком Україні позики в 500 млн дол., що є першою частиною з передбачених понад 1 млрд дол.
Очікується, що ще 500 млн дол. Світовий банк виділить на початку 2015 р.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається