Сьогодні Богданові Ступці виповнилося б 73 роки

Середа, 27 серпня 2014 07:25 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

27 серпня 1941 року народився видатний український актор театру і кіно, лауреат Шевченківської премії, Герой України - Богдан Сильвестрович Ступка. Сьогодні йому би виповнилося 73 роки.

«Не закохуйся в обличчя, не закохуйся в вбрання, а закохуйся в ту душу, що потрібна для життя! Бо краса — це сон зрадливий, раз присниться та й нема. А душа — це все на світі, що потрібно для життя...» (с) Богдан Ступка

У листопаді 2008 року отримав нагороду III Римського міжнародного кінофестивалю за найкращу чоловічу роль — за головну роль в українсько-польському фільмі «Серце на долоні» режисера Кшиштофа Зануссі. Під час вручення нагороди актор сказав:
"Мрією мого життя було, щоб українська культура стала відома в цілому світі. Мрії повинні збуватися, і я щасливий, що маю можливість сприяти цьому."

Але 22 липня 2012 року життя актора обірвалося...
Вічна пам'ять...
Україна тобою пишається!!!

-" Роби справу чесно, з душею — і твоє до тебе прийде.
Простити - набагато краще, ніж когось покарати.

-Дитину можна чогось навчити до 3 років. Після - вже пізно.

-Маєш знання - мусиш ними поділитися. А не товкти інших своєю зверхністю

-Жінка може створити мужчину, а може його кинути під ноги. Все, як захоче жінка

-Щоб мені сподобатися, жінка повинна бути така, як моя дружина.

-Треба навчитися прощати, щоб створити і зберегти сім'ю

-Коли був молодий, міг надутися, не розмовляти, сварилися. Жінка підійде і скаже: "Іди пообідай, шо ти на голодний шлунок дуєшся. А потім дуйся скільки хочеш". І вона мене цим брала, бо дуже швидко відходила.

-Дню народження радію, бо приходять друзі. Я нікого не запрошую. Хто пам'ятає, той приходить. Хто не пам'ятає - честь і хвала.

-Якщо твій камінь скотився з гори раз, другий, третій - не підходь і не коти його більше. Не треба брати інший. Просто без каменя йди на гору. Умный в гору не пойдет. Думаю, що я все-таки ходжу. Все життя - це труднощі."

БОГДАН СТУПКА. (27.08.1941 - 22.07.2012)

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається