На День Незалежності львівяни відправлять 60 тонн допомоги для бійців АТО

Субота, 23 серпня 2014 08:19 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

22 серпня Центр забезпечення військових у Львові відправив 4 фури військової допомогою для бійців АТО.

На зібрані пожертви активісти везуть бійцям на передову питну воду, харчі, амуніцію, форму, берци, окуляри, наколінники, бронежилети, аптечки та засоби гігієни. А також близько 150 адресних посилок.

Очікується, що вантажівки доставлять допомогу для 24-ї механізованої бригади, 80 аеромобільної бригади, та батальйону «Львів» 24 серпня, на День Незалежності. За день до цього допомогу розподілять по військових вантажівках у місті Чугуєв, Харківської області які уже повезуть його на передову. Це буде уже 5-та поїздка Центру забезпечення військових на передову.

Подивіться як в приміщенні Центру забезпечення кипить робота. Активісти сортують усе, що принесли для військових львів’яни.

Цікаво, що до роботи із сортування долучаються навіть діти, які слухняно виконують настанови старших. Очевидно, таким чином хочуть бодай чимось бути корисними для українського війська.

 

 

 

 

 

 

 

Як розповів керівник «Народної Самооборони Львівщини» Валерій Веремчук, найбільша сьогодні потреба на передовій – це теплий одяг, спальники, карімати, та плащ палатки для захисту від дощу. Адже наступає осінь і ночі там вже холодні.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається