В Японії оголосили "чорний" список санкційний проти Росії, "ДНР" та "ЛНР"

Вівторок, 05 серпня 2014 13:48 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В Японії оголосили "чорний" список громадян Росії та України, причетних, за версією японського уряду, до розпалювання кризи в Україні.

До чорного списку потрапили 40 осіб і ще «дві групи, які безпосередньо брали участь в анексії Росією Криму та дестабілізації ситуації на південному сході України». Це представники керівництва Республіки Крим та лідери терористичних угрупувань ДНР і ЛНР, -повідомляє "Коммерсантъ" з посиланням на японське агентство Kyodo.

Санкційний список складається з двох частин. В першу потрапили 40 осіб - на них поширюється дія економічних санкцій. Серед них екс-президент Віктор Янукович і самопроголошений голова Криму Сергій Аксьонов.

У список також потрапив Володимир Константинов, Рустам Темиргалієв, Денис Березовський, Олексій Чалий. Санкції торкнуться і прокурора Криму Наталії Поклонскої, члена Ради Федерації від Республіки Крим Ольги Ковітіді і ще кількох кримських чиновників. В той же список увійшли дві кримські компанії нафтогазового сектора - "Чорноморнафтогаз" і "Феодосія".

У другій частині санкційного списку Японії опинилися представники керівництва терористичної "ДНР". Це "прем'єр" Олександр Бородай, "віце-прем'єри" Андрій Пургін і Олександр Калюський, "спікер верховної ради" Денис Пушилін, "міністр оборони" Ігор Стрєлков, "начальник ЦВК" Роман Лягін, а також колишній "народний мер" Слов'янська В'ячеслав Пономарьов.

Крім того, в санкційний список увійшов "народний депутат Олег Царьов та лідери "ЛНР", серед них "голова" Валерій Болотов, "прем'єр" Марат Баширов і "віце-прем'єр" Василь Нікітін.

Влада Японії заморозила банківські рахунки вищезазначених фізичних і юридичних осіб, а також призупинила імпорт декількох товарів з Криму.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається