Наталію Вітренко, лідера Прогресивної Соціалістичної Партії України знайшли повішаною

Понеділок, 04 серпня 2014 07:22 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Інформація про загибель Вітренко виявилася неправдивою.
Про свою живучість Наталя Вітренко особисто по телефону повідомила українським ЗМІ
 

Про це повідомляє Xpinform.ru.

Наталія Вітренко була виявлена її помічником повішеною. Смерть наступила приблизно в 6.00 ранку за Київським часом. Смерть Вітренко в органах правопорядку столиці України поки що не підтвердили, проте, інформацію частково підтвердив Олег Царьов. За словами одного з лідерів сепаратистів, Наталія Вітренко не виходила на зв'язок з учорашнього вечора. "Швидше за все, мова йде про самогубство, але нічого не можна виключати", - зазначив Царьов в інтерв'ю кореспонденту Експерт новин в Україні.

Наталії Михайлівні Вітренко було 62 роки.

Раніше заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар повідомила, що російські кошти для фінансування сепаратистів у Східних регіонах надходили, в тому числі і на рахунки ВГЖО "Дар життя", яку очолювала лідер ПСПУ Наталія Вітренко.

"Держфінмоніторингом України спільно з СБУ заблокована фінансова операція, пов'язана з перерахуванням коштів у сумі 8,1 млн російських рублів (еквівалент 2590000 грн.) З рахунку "Фонду підтримки та захисту прав співвітчизників, що проживають за кордоном (РФ) на рахунок ВГЖО "Дар життя". До "Фонду підтримки та захисту прав співвітчизників проживають за кордоном" мають пряме відношення такі російські чиновники, як міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, депутат Держдуми Отарі Аршба ("Єдина Росія"), заступник міністра закордонних справ Григорій Карасін та інші. Керівником ВГЖО "Дар життя" є Вітренко Наталія Михайлівна ..., яка відразу після переказу коштів зробила кілька гучних заяв на підтримку сепаратистів", - пише вона на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

До речі, готель Fairmont знаходиться в Києві на Подолі, а 2 дні тому в Київ таємно прилітав Олег Царьов, хоча політик та інші ЗМІ про це писали, і дивним чином після його відльоту поні Вітренко перестала відповідати на дзвінки.

Наталія Вітренко – український політик, лідер Прогресивної Соціалістичної Партії України. Наталія Вітренко є одним з найбільш проросійських політиків України, часто підтримує радикальні проімперські сили. Завдяки своїй часом неординарній та занадто радикальній поведінці Наталію Вітренко порівнюють з праворадикальним російським політиком Володимиром Жириновським.

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається