Слідчий комітет Росії: жодних шансів на звільнення Савченко

П'ятниця, 11 липня 2014 11:50 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін заявив, що немає жодних шансів на звільнення української льотчиці Надії Савченко.

 

Україна не зможе звільнити льотчицю Надію Савченко, що утримується у Воронезькому СІЗО, заявив представник Слідчого комітету РФ Володимир Маркін, передає Info Resist.

В інтерв’ю радіостанції «Говорит Москва» Маркін заявив: «Такі ж шанси, як у нього (Порошенко-прим. ред.) стати президентом Америки».

Також Маркін збрехав, що українська сторона не зверталася до російської сторони з проханням звільнити Савченко.

Насправді ж уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулася до уповноваженого з прав людини в РФ Еллє Памфілової та уповноваженому з прав людини у Воронезькій області Тетяні Зражевський з проханням вжити організаційних заходів для забезпечення можливості її термінової зустрічі з громадянкою України Надією Савченко, яка утримується під вартою в СІЗО Воронежа.

«За наявними відомостями, Надія Савченко була насильницьким шляхом вивезена з території нашої країни в Російську Федерацію і, таким чином, по суті, стала жертвою викрадення з боку іноземної держави»,-йдеться в листі українського омбудсмена.

Також МЗС України 10 червня зажадав від російської сторони пояснень про обставини незаконного вивезення Надії Савченко в РФ.

Нагадаємо, що 10 липня Воронезький обласний суд, розглянувши апеляційну скаргу захисту Савченко, прийняв рішення залишити її під вартою до 30 серпня.

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається