Верховна Рада України заснувала нагороду "орден Героїв Небесної сотні"

Вівторок, 01 липня 2014 08:59 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Верховна Рада України ухвалила закон про внесення змін до статті 7 Закону України “Про державні нагороди України” (щодо заснування ордена Героїв Небесної сотні)

За відповідне рішення проголосували 244 із 348, зареєстрованих у сесійній залі.

Законом визначається, що новим орденом відзначатимуться особи за громадянську мужність, патріотизм, відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, активну благодійну, гуманістичну, громадську діяльність.

Орденом Героїв Небесної Сотні нагороджуватимуть також за "самовіддане служіння українському народу, виявлені під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інших подій, пов'язаних із захистом незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України".

Уряд України також має забезпечити проведення всеукраїнського конкурсу на кращий ескіз знака ордена Героїв Небесної сотні та за його результатами підготувати і внести до 1 серпня 2014 року в установленому порядку на затвердження президентові України проект статуту ордена Героїв Небесної сотні.

Крім того, Кабінет міністрів має забезпечити в установленому порядку разом із Державним управлінням справами, за участю Національного банку України виготовлення ордена Героїв Небесної сотні, посвідчень та футлярів до нього.

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається