МОЗ України роз’яснило порядок оформлення гуманітарного вантажу під час увезення на митну територію України.

Середа, 25 червня 2014 09:30 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Міністерство охорони здоров’я України роз’яснило порядок оформлення гуманітарного вантажу під час увезення на митну територію України.

Так, відповідно до чинного законодавства розпорядник гуманітарного вантажу в першу чергу має звернутися із відповідним запитом до Міністерства соціальної політики України.

Незалежно від виду вантажу (гуманітарного чи комерційного) у разі ввезення на митну територію України лікарських засобів, які не зареєстровані на території України, розпоряднику вантажу варто звернутися із запитом до Міністерства охорони здоров’я України та надати наступні документи:

1. Інформацію щодо лікарських засобів: найменування, виробник, форма випуску, дозування, загальна кількість упаковок, номер серії випуску, термін придатності.

2. Копії документів, що підтверджують реєстрацію і використання лікарського засобу в країні, з якої надходять в Україну лікарські засоби.

3. Копії сертифіката якості, що видається виробником, на кожну серію із зазначенням кінцевого терміну придатності (не менше 6 місяців на момент надходження ліків).

4. Інструкції про застосування лікарського засобу з перекладом на українську мову.

5. Матеріали щодо методів контролю якості ввезеного лікарського засобу з перекладом на українську мову.

У разі увезення на митну територію України засобів медичного призначення, які не зареєстровані на території України, розпоряднику вантажу варто звернутися із запитом до Державної служби України з лікарських засобів та надати наступні документи:

1. Документ, який підтверджує надходження медичної техніки та виробів медичного призначення для запобігання наслідкам стихійного лиха, аварій, епідемій і епізоотій, екологічних, техногенних катастроф, інших екстремальних ситуацій.

2. Копії супровідних документів (інвойс, накладна тощо).

3. Копії документів, що підтверджують якість і безпеку медичної техніки та виробів медичного призначення.

У разі увезення на митну територію України лікарських засобів, до складу яких входять наркотичні засоби, психотропні речовини або прекурсори, які не зареєстровані на території України розпоряднику вантажу варто звернутися із запитом до Державної служби України по контролю за наркотиками.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається