Президент України Петро Порошенко запропонував екс-міністру закордонних справ Андрію Дещиці стати послом

Четвер, 19 червня 2014 10:47 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Екс-міністр Андрій Дещиця прийняв пропозицію Президента України

"Хочу подякувати Дещиці Андрію Богдановичу. Хочу повідомити що мною запропоновано йому очолити посольство одної іноземної держави і він цю пропозицію прийняв. Прохання не наполягати, щоб я повідомив країну", – сказав Порошенко на засіданні Верховної Ради.

Нагадаємо що сьогодні нардепи проголосували за звільнення Дещиці із посади міністра закордонних справ.

Натомість відомство очолить Павло Клімкін.

Павло Клімкін народився у 1967 році у Курську, у 1991 році закінчив Московський фізико-технічний інститут, факультет аэрофизики і космічних досліджень, за спеціальністю фізика та прикладна математика.

У МЗС України Клімкін працює з 1993 року. У міністерстві Клімкін змінив багато посад, у 2008 році став директором департаменту Європейського Союзу, у 2010 - заступником голови МЗС.

У ранзі заступника міністра Клімкін вів переговори про Угоду про асоціацію з ЄС. У 2012 році, після того, як угоду було парафовано, його було призначено надзвичайним і повноважним послом України у Федеративній Республіці Німеччина.

Андрія Дещицю депутати звільнили 319 голосами. Проти голосували лише 35 депутатів фракції ВО "Свобода", які раніше заявили про те, що хочуть аби Дещиця залишився на посаді міністра МЗС.

Андрій Дещиця запам'ятався тим, що під час пікету російського посольства у Києві на вимогу натовпу вигукнув "Путін х*йло". Це викликало овації в публіки. Пізніше Держдеп США визнав, що Дещиця прийшов до посольства Російської Федерації, щоб не допустити його штурму і йому це вдалося.

 


Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається