«Автомайдан» планує відвідати 15 країн Європейського Союзу та закликає висвітлювати правдиву інформацію про Україну

Четвер, 19 червня 2014 08:13 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

В рамках акції “West Wing” (“Західне Крило”) активісти «Автомайдану» планують зібрати 1млн підписів під петицією до Європейського парламенту щодо надання Україні статусу кандидата в члени ЄС, та організують круглі столи в 15 європейських державах на підтримку ініціативи. Про це сайту української діаспори "Стожари" повідомили активісти «Автомайдану».

«Підписи під петицією в електронному вигляді зможуть поставити громадяни ЄС. Основне завдання – подати 100 тисяч підписів до Європейського парламенту вже до початку Ризького саміту», – зазначили активісти.

На підтримку акції з 1 по 27 липня «Автомайдан» проведе круглі столи в столицях 15 країн ЄС. З організаційними питаннями допоможе українська діаспора, бізнес-асоціації та інші організації на місцях.

«Автомайдан» також запланував проведення соціологічного дослідження методом опитування серед громадян європейських країн. Таким чином планується виявити думку громадян ЄС щодо ситуації в Україні та щодо перспектив взаємовідносин Україна-ЄС.

Активісти «Автомайдану» закликали до співробітництва меценатів, представників громадських ініціатив, а також міжнародних журналістів та операторів, готових розділити з «Автомайданом» 11 тисяч км в дорозі. За оновленнями інформації та ходом акції можна слідкувати на сайті української діаспори "Стожари" та на сайті «Автомайдану»: http://amkyiv.org

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається