Янукович не довіряє Путіну та планує втекти в Білорусь.

Понеділок, 16 червня 2014 06:09 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Віктор Янукович перестав довіряти Володимиру Путіну і шукає можливості знайти новий притулок у Білорусі, про це з посиланням на свої джерела пише в "Фейсбуці" журналіст Мустафа Найєм.

"Здається, Віктор Янукович вже перестав довіряти Володимиру Путіну. За непідтвердженими даними, сім'я Віктора Януковича шукає притулок у Білорусі. Минулого тижня син колишнього президента Віктор Янукович-молодший проводив консультації з цього приводу під час телефонної розмови з президентом Білорусі Олександром Лукашенком. Зокрема, Янукович-молодший висловив побоювання, що його батько може стати розмінною монетою у політичному діалозі між Києвом і Москвою. Зокрема, нібито існує ймовірність, що в результаті багатосторонніх домовленостей колишнього президента видадуть офіційній владі України. У відповідь Олександр Лукашенко дав зрозуміти , що він теж вважає, що колишній президент повинен повернутися в Україну, але, якщо Віктор Янукович все ж побажає переїхати в Білорусь, він готовий надати притулок йому і його родині. Що особливо цікаво, під час розмови Янукович-молодший нібито також повідомив, що у разі позитивного розвитку ситуації Віктор Янукович може очолити нове державне утворення - Новоросію, до якої мають увійти Луганська і Донецька області ", зазначає Мустафа Найєм.

"Підкреслю ще раз, інформація з одного джерела, але я йому довіряю достатньою мірою, щоб оприлюднити подібні дані", - резюмує журналіст.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається