Путін їде на парад до Криму

Вівторок, 06 травня 2014 09:21 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Німецьке видання "Der Spiegel" коментує інформацію ЗМІ про те, що Путін збирається відвідати парад у Севастополі.

Президент Російської Федерації збирається відвідати парад з нагоди Дня Перемоги у Севастополі, і така "тріумфальна демонстрація зброї принесе Путіну ще вищі рейтинги на батьківщині і викличе новий сплеск гніву з боку міжнародного співтовариства". Про це пише тижневик Der Spiegel.

"Це буде ще одна ознака того, що у врегулюванні кризи він абсолютно не зацікавлений, вважають у Брюсселі", зазначають у статті.

У виданні пишуть, якщо повідомлення про візит Путіна підтвердиться, то це буде виступ в образі "збирача земель руських".

"А ось іміджу Росії в Європі та США, навпаки, буде завдано катастрофічної шкоди..."

Раніше російські ЗМІ повідомляли, що Путін 9 травня відразу ж після параду на Червоній площі в Москві полетить до Севастополя. Непряме підтвердження тому - перенесення традиційного прийому з нагоди Дня Перемоги на вечір 8 травня.

Якщо візит Путіна в Севастополь 9 травня відбудеться, то це буде перше його відвідування Криму з моменту окупації півострова у березні 2014 року.

У севастопольському параді, як очікується, будуть задіяні пілотажні групи Стрижі і Російські витязі, а також близько 40 одиниць військової техніки та 1,2 тис. особового складу, зазначає Der Spiegel.

Як повідомлялося, президент РФ Володимир Путін 9 травня збирається відвідати Крим.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається