Путін: "Крим передали Україні незаконно"

Вівторок, 18 березня 2014 13:59 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

За словами президента РФ передача Криму Україні в 1954 році була неконституційною.

Більше того, Україна отримала після розпаду СРСР землі, де пепеважало російське населення (південний схід України).

Путін наголосив, що поділ земель не враховував національні інтереси. Саме так, апелюючи до історії, Путін обгрунтував ідеологію приєднання Криму до Росії.

 Проте, якщо звертатися до історії та історичних прав на різні території, то саме в України є право претензій на повернення своїх етнічних територій, які зараз перебувають у складі Російської Федерації:

 - Стародубщина (південно-західна частина Брянської області) завжди належав до Чернігово-Сіверських земель. В наш час, тільки частина Стародубщини входить до складу України-Семенівська волость (нині Семенівський район);

 - спірною областю є Кубань. Історично так склалось,що після ліквідації Запорозької Січі в 1775 р. стали утворюватися різні інші Січі для захисту південних кордонів імперії від турків. Коли загроза пройшла, то в 1792 р. Чорноморське козаче військо було переселено на Кубань. За переписом 1926 р. українці становили 62,2% населення Кубані, а росіяни всього 33,8%.

Це дві основні спірні території, але є ще багато менших територій в складі Росії, на які Україна має історичне право володіння...

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається