Паралімпіада-2014: Українська лижниця Юлія Батенкова завоювала "срібло"

Понеділок, 10 березня 2014 13:12 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Українська лижниця Юлія Батенкова завоювала "срібло" Параолімпіади у Сочі на дистації 15 км класичним стилем, чим принесла у скарбничку України вже 7-му медаль. Змагання пройшло 10 березня в Сочі (Росія).

Юлія Батенкова всього 4 секундами поступилася шведській спортсменці Хелені Ріпі, яка подолала дистанцію з результатом 49:49.2. "Бронза" дісталася росіянці Ганні Милениной.

Ця медаль стала вже другою для Батенкової. Раніше вона взяла "бронзу" в біатлоні.

Із сімома медалями українська збірна посіла третє місце в загальному заліку. Попереду України німці з трьома "золотими" медалями та росіяни, у яких 24 нагороди.

Пишаємося Вами, наші параолімпійці! Ви - наша гордість!