І один в полі воїн. Українські паралімпійці в Сочі

Неділя, 09 березня 2014 12:42 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Більшість присутніх на відкритті Паралімпійських ігр у Сочі стоячи і оплесками привітали українську делегацію. На знак протесту проти агресії Росії у Криму українську команду на церемонії представляв лише один спортсмен: Михайло Ткаченко, що виступає в лижних перегонах та біатлоні, ніс український прапор.

У Михайла немає ніг, він пересувається на візку або на протезах, під час церемонії він виїхав з прапором на візку. Зазвичай при відкритті Паралімпіади виходить вся команда.

"Таким чином наша команда підкреслює протест проти вторгнення агресорів і окупантів на нашу землю", - заявив міністр молоді та спорту Дмитро Булатов.

Повідомляється, що це було одностайне рішення команди президента Паралімпійського комітету України.

Примітно, що під час церемонії одним з елементів шоу був символічний виїзд величезного корабля під назвою "Світ".

Нагадаємо, що до останнього українці планували бойкотувати Ігри, однак за кілька годин до церемонії відкриття було вирішено виступить в Сочі.

Відзначимо, що всього Україну представить 31 спортсмен в трьох видах - лижні гонки, біатлон і гірськолижний спорт.

Зазначимо, що паралімпійські ігри проводяться на тих же аренах, які були використані для зимових Олімпійських ігор 2014 року. Раніше про бойкот Ігор заявили в декількох делегаціях - Великобританії, Норвегії, Канада, Німеччина і США.

Змагання в Сочі триватимуть до 16 березня.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається