Stop Putin now! «Досить!» агресії Росії проти мирної України

П'ятниця, 07 березня 2014 15:14 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Ми - студенти та викладачі провідних університетів України. Декілька днів тому путінська Росія здійснила нічим не мотивовану безпрецедентну агресію проти нашої країни - ввела війська в Крим. Путін говорить, що захищає російських громадян та російськомовне населення Криму. Але це неправда. Жодна людина не загинула, не зазнала поранень і не була заарештована в України за етнічною чи мовною ознакою.

Ми просимо вільні західні суспільства допомогти нам - поширити правдиву інформацію про напад Росії на Україну у вашій країні. Ми просимо вас звернутися до ваших представників у виборних органах і уряді та змусити їх здійснити тиск на Росію для того, щоб вона припинила збройну агресію та вивела війська з України. Ми просимо про економічну та дипломатичну ізоляцію Росії, про арешти рахунків і скасування віз для російських чиновників, що розв'язали війну в самому серці Європи.

Ми закликаємо вас одностайно і невідкладно сказати «Досить!» агресії Росії проти мирної України. Зупиніть Путіна зараз!

We are students of the leading Ukrainian universities. A few days ago Russia committed an unprecedented unmotivated act of aggression against our country by bringing troops to Crimea. Putin says he protects Russian citizens and Russian-speaking population of Crimea. But it's not true! Nobody was neither killed nor injured or imprisoned in Ukraine for their ethnicity or language.

We ask you to help us spread the true information about Russian attack on Ukraine in your country. We ask you to address your representatives at the elected bodies and governments and make so that they exert pressure on the Russian Federation for it to stop the armed aggression and withdraw the troops from Ukraine. We ask about diplomatic and economic isolation of Russia, arrest of bank accounts and abolition of visas for Russian officials, who started a war in the very heart of Europe.

We call for your unanimous and urgent saying "STOP!" to Russian aggression against peaceful Ukraine. Stop Putin now!

Idea, Producer - Ivan Primachenko. Art Director, Shooting and Editing - Khrystyna Gladka.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається